وبسایت های اصلی

دسته بندی : خبر, خبرنامه 

تاریخ : دوشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۱
: بازدید
۰ دیدگاه
نوشته : mehran

امروز دوشنبه ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۱ شرکت آباد گوهره باباخانی میزبان استاندار محترم جناب آقای دهمرده و همچنین نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد آقای میر عمادی و هیئت همراه بود .

استاندار محترم پس از بازدید از خطوط تولید و فرآوری سنگ شرکت آباد گوهره باباخانی و مشاهده ظرفیت های در خور توجه این شرکت افزودند : ظرفیت تولید این شرکت بالاست و باید تلاش نمائیم جهت رفع مشکلات کارخانه آباد گوهره باباخانی موانع سر راه را برداریم.

مدیر عامل شرکت روح اله رشنو باباخانی در ادامه گفت : این کارخانه با ظرفیت ۵۸۰ هزار متر مربع تولید در سال بعنوان بزرگترین تولید کننده سنگ صادراتی در استان مطرح می باشد .

وی افزود به تعداد ۴۵ نفر بصورت مستقیم و ۳۸۰ نفر بصورت غیر مستقیم با این شرکت همکاری دارند . باباخانی گفت صادرات این کارخانه به کشور های ایتالیا – آلمان – ترکیه – چین  - اندونزی – مالزی – سنگاپور – عراق – یونان – رومانی و … باعث گردیده است که این شرکت هر ساله بعنوان صادر کننده نمونه انتخاب گردد .

 

دسته بندی : خبر, خبرنامه 

تاریخ : شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۱
: بازدید
۰ دیدگاه
نوشته : mehran

شرکت آباد گوهره باباخانی در ادامه حضور مستمر خود در نمایشگاه های بین المللی در تاریخ ۲۱ تا ۲۴ May 2012 مصادف با یکم تا چهارم خرداد ماه در ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت ساختمان اربیل – کردستان عراق حضور بهم رسانید

نمایشگاه اربیل عراق

این شرکت در سالن اصلی و غرفه شماره ۲۷ با نام صنایع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی پذیرای بازدیدکنندگان نمایشگاه بود .

محل برگزاری : کردستان عراق، شهر اربیل – اربیل– خیابان موصل، جنب پارک عبدالرحمن سامی- نمایشگاه بین المللی اربیل

ساعات کار نمایشگاه: از ساعت ۱۱ الی ۱۹

اعضای شرکت کننده در نمایشگاه :

آقای روح اله باباخانی مدیر عامل

آقای حمید بیات مدیر بازرگانی

زیر گروه هایی که امکان شرکت در نمایشگاه را داشتند به شرح زیر هستند :

معماری و خدمات مشاوره مهندسی ساختمان و ساخت تجهیزات و خدمات محصولات سیمان- روکش فلزی- تجهیزات و ابزار ساخت و ساز- تجهیزات سرمایشی و گرمایشی- دکوراسیون داخلی- درب و پنجره- سیستم های برق، مکانیک و اتوماسیون- سقف ماذب و مواد سقفی – محصولات فایبرگلاس- شومینه ها و پوشش های کف- کف پوش- شیشه، چوب و فلز- گرانیت و سرامیک- محصولات آهن و فولاد- آشپزخانه، حمام و دستشوئی- چشم انداز و باغبانی- روشنائی- سنگ مرمر، سنگ و ماشین آلات- رنگ و چسب- لوله، پمپ و لوله کشی- سازه های پیش ساخته، محصولات ساخت جاده- تجهیزات ایمنی و امنیتی- تجهیزات بهداشتی- داربست- پوشش دیوار- تکنولوژی آب و محیط و …

تصاویر غرفه و حال و هوای نمایشگاه بزودی در وبلاگ درج خواهد شد

روابط عمومی شرکت

برچسب ها : برچسب ها: ،

دسته بندی : خبر 

تاریخ : شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۰
: بازدید
۰ دیدگاه
نوشته : mehran

فروش فوق العاده بهاره شرکت صنایع سنگ آباد گوهره باباخانی آغاز گردید

این فروش به دلیل پاک سازی انبارهای شرکت از سنگهای باقی مانده در فصل کاری بهار میباشد که از تاریخ ۴ خرداد ماه ۱۳۹۰ به مدت دو ماه آغاز گردیده است .

واحد فروش شرکت فرم مخصوص فروش به همراه قیمت ها و تصاویر سنگهایی که عرضه می گردند را از طریق پست الکترونیک به تعداد زیادی از مشتری های شرکت ارسال کرده اند .

بدیهی است به دلیل اینکه ایمیل های ارسال شده عمدتاً برای مشتری های بین المللی بوده در این خبر فرم فروش بهاره را برای مشتری های داخلی منتشر می نمائیم  .

 

برای دیدن فرم بصورت بزرگ می توانید روی عکس کلیک کنید

در صورتیکه مایل به دیدن تصویر کامل سنگ ها هستید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت تصاویر برای شما ارسال گردد .

صفحه 1 از 212