آباد گوهره باباخانی
Prev

مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی

مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات سنگ در خاورمیانه می باشد که توسط آقای روح الله باباخانی مدیر عامل با ۳۰ سال تجربه در زمینه استخراج و فرآوری انواع سنگهای تزئینی در دی ماه ۱۳۸۱ و در زمینی به وسعت ۲۶٫۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۸٫۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد احداث گردید.شرکت ما افتخار دارد که با بهره گیری از کارشناسان ایتالیایی،مدیران ، مهندسان و کارگران با تجربه و جوان گامی اساسی در جهت تولید و فرآوری انواع سنگهای طبیعی برداشته است که قادر می باشد سنگ را با بهترین کیفیت و تلورانس مجاز مطابق با استانداردهای بین المللی و اروپایی بصورت تایل و اسلب و همسو با نیاز مشتری و بدون هیچگونه تاخیری تولید و فرآوری نماید. لازم به ذکر است که از نظر فن آوری بکار رفته در ماشین آلات در خاور میانه بی نظیر و کیفیت محصولات آن در منطقه بی رقیب است

اهداف شرکت …

 مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی با هدف رسیدن به استاندارد های جهانی فرآوری سنگ و بهبود مستمر و افزایش روز افزون رضایت مشتریان خود بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001-2000 و استانداردهای BS-ASTM محصولات خود را به روشهای زیر تضمین می کند:

۱-رعایت تلورانسهای ابعادی مجاز به منظور تولید محصولات با حداکثر دقت برش از نظر طول ،عرض و ضخامت آنها حداکثر تلورانس (+-۰٫۳ mm ) میباشد .

۲-انجام عملیات ساب و رزین زنی در سطح مورد نظر مشتریان در گریدهای تعریف شده.

۳-سورت بندی محصولات بر اساس استاندارهای جهانی و بین المللی .

۴-استفاده از روشهای نوین و ایمن حمل و نقل محصولات و استفاده از فوم و پالت بندی مناسب مطابق با استاندارد های بین المللی به منظور حفظ سلامت محصول و سهولت حمل و نقل آنها تا مقصد.

۵-ارتباط صادقانه با مشتریان بعنوان مشاور و حفظ ارتباط با آنها در زمینه کاربردها و نحوه استفاده بهینه از محصولات .

۶-به کارگیری سیستم جامع برنامه ریزی تولید-کنترل موجودی-تعمیرات و نگهداری و مهندسی کنترل کیفیت به منظور افزایش قابلیت اطمینان تولید و انجام تعهدات به مشتریان شامل تحویل به موقع و کنترل کیفیت تعریف شده.

۷-شرکت ما افتخار دارد که محصولات سفارش داده شده را بدون هیچگونه تاخیری و در موعد مقرر به مشتریان خود تحویل نماید.

مدیر عامل

آقای روح اله باباخانی

عناوین کسب شده :

در سال 1386 به عنوان بهترین صادر کننده استان لرستان

در سال
1387 به عنوان بهترین صادر کننده استان لرستان

در سال
1388 به عنوان چهره ماندگار و به عنوان بهترین مدیریت در کل کشور

در سال
1389 به عنوان بهترین صادر کننده و بهترین کارآفرین کل کشور

مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی

Its Meاین شرکت دارای دو خط تمام اتوماتیک تایل و اسلب ساخت شرکت پدرینی ایتالیا می باشد که توانایی برش و فرآوری انواع سنگهای نرم بُر شامل ماربل،تراورتن،انیکس و لایم استون را با ظرفیت تولید سالیانه ۸۰۰٫۰۰۰ متر مربع و حداکثر تلورانس 0.3 ± میلیمتر را دارا می باشد.

مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات سنگ در خاورمیانه می باشد که توسط آقای روح الله باباخانی مدیر عامل با ۳۰ سال تجربه در زمینه استخراج و فرآوری انواع سنگهای تزئینی در دی ماه ۱۳۸۱ و در زمینی به وسعت ۲۶٫۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۸٫۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد احداث گردید.شرکت ما افتخار دارد که با بهره گیری از کارشناسان ایتالیایی،مدیران ، مهندسان و کارگران با تجربه و جوان گامی اساسی در جهت تولید و فرآوری انواع سنگهای طبیعی برداشته است که قادر می باشد سنگ را با بهترین کیفیت و تلورانس مجاز مطابق با استانداردهای بین المللی و اروپایی بصورت تایل و اسلب و همسو با نیاز مشتری و بدون هیچگونه تاخیری تولید و فرآوری نماید.

ماشین آلات خط اسلب :
دارای ۲ دستگاه اره ۸۰ تیغه ای، پیش ساب ، خط رزین ، کوره، ساب و فرز دروازه ای می باشد که توانایی تولید روزانه ۱۲۰۰ متر مربع سنگ در ضخامتهای ۲و۳ سانتی را دارا  است .

 

ماشین آلات خط تایل :
دارای ۲ دستگاه قله بر، کله بر ، نصف کن ، پیش ساب ، خط رزین ، کوره ، ساب ، طولی بر ، عرضی بر و پخ زن می باشد که توانایی تولید ۱۲۰۰ مترمربع سنگ را بصورت تایل در ابعاد مختلف و با حداکثر عرض ۶۰ را دارا می باشد.

 

دستگاه قواره کن:
این شرکت مجهز به دستگاه تک لام یا قواره کن سنگ کوپ می باشد که توانایی قواره کردن روزانه ۲۲۰ تن سنگ کوپ را دارا است.

ذخیره سنگ:
این شرکت جهت انجام هر چه سریعتر سفارش مشتریان خود دارای ذخیره ۱۰۰٫۰۰۰ تن سنگ کوپ از انواع مرمریت گوهره خرم آباد ،تراورتن و لایم استون بوده که همچنین در حال حاضر دارای تولید انبوه سنگهای مرمریت گوهره خرم آباد به صورت تایل و اسلب می باشد.

سیستم تصفیه آب :
مدیریت مجتمع سنگ صادراتی آباد گوهره باباخانی با حفظ بهداشت کار وسلامت محیط زیست رادر تمامی مراحل تولید سر لوحه کار خود قرارداده و بابهر گیری از تجهیزات پیشرفته تصفیه پساب ساخت شرکت TECNOIDIA IMPIANTI ایتالیا گامی اساسی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست و صرفه جویی در مصرف آب برداشته است ، فرایندی کاملاً علمی و دقیق که سرعت زیاد ، صرفه جویی در فضا و نیروی انسانی و عدم نیاز به استخر تصفیه ای از دیگر مزیتهای آن است.

کاتالوگ فلش

لطفاً روی عکس کاتالوگ کلیک کنید

(برای مشاهده نیازمند Flash Player هستید)

تماس با ما

آدرس کارخانه :

ایران – استان لرستان – شهرستان خرم آباد – کیلومتر ۸ جاده کوهدشت – شهرک صنعتی شماره ۲ .
-
فکس :02142694622
واحد فروش : 06633231621


* مدیرعامل و عضوهیئت مدیره : روح الله باباخانی 09127790912

* مدیر فروش و بازرگانی:  علی اکبری 09174254062

* مدیر فروش :  حامد بیرانوند 09184472188

نشانی وب سایت : www.agbstone.ir
ایمیل بخش فروش :
sales@agbstone.ir

Next